"Чавдар" Етрополе - "Ботев" Ихтиман 4:0 - Етрополе в интернет

„Чавдар“ Етрополе – „Ботев“ Ихтиман 4:0

Хубав домакински мач изигра мъжкият отбор на Чавдар Етрополе срещу Ботев Ихтиман от 11-ти кръг на първенството в Югозападната „В“ група. Въпреки лошото време ст. „Чавдар“ отново събра фенове, които подкрепяха своя отбор. Първото полувреме бе наситено с единоборства, домакински натиск и непрекъснати спорове от страна на гостите с главния съдия на мача, които пререкания продължиха до последния съдийски сигнал. Отборът от Ихтиман търсеше проблем във всяка ситуация и повече претендираше за всичко, отколкото да играе футбол. Всичко това изнерви играта, накъса я и се стигна до много официални предупреждения към играчите. Футболистите на Чавдар притискаха съперника и водеха добре топката към противниковата врата, което им донесе успех в 29-тата мин. с гол на Николай Иванов. Високото темпо на игра се запази  до края на първата част. След почивката домакините продължиха да упражняват надмощие над съперника и в 50-тата мин. вече водеха с 2:0 с гол на Симеон Вешев. И през втората част продължиха претенциите на гостуващия тим, което не доведе до нещо положително за тях. При една доста страна ситуация в 61-та мин., падна и третия гол за Чавдар, чийто автор стана отново Николай Иванов. Атаките на етрополската формация продължиха,личеше настроение в отбора, спокойна игра и огромно желание за изразителна победа. В 75-тата мин., сред голмайсторите се записа и Николай Ботев, с което се оформи и крайния резултат от 4 :0. Отборът на Чавдар заема 10-то място във временното класиране с 11т. На 23.10.2016г. предстои гостуване на Пирин /Разлог/.