Автобусни разписания на Автогара Етрополе - Етрополе в интернет

Автобусни разписания на Автогара Етрополе

Автогара ЕтрополеМестоположение: в град Етрополе, на бул. „Партизански“

 

GPS координати:
Location: 42o 49′ 46.2″N 023o 59′ 54.0″E
Elevation: 550 m

Сателитна снимка от WikiMapia

Телефон за справки и контакти :

0720 / 62300

 

Автобусно разписание

Автобус Етрополе – Правец Автобус Етрополе – София Автобус Етрополе – Ботевград
6:20, 7:00, 8:00, 9:00, 11:25,
13:20, 15:20, 17:20
6:20, 7:00, 9:00, 11:25, 15:20, 17:20 8:00, 13:20
Автобус Етрополе – Бойковец Автобус Етрополе – Брусен Автобус Етрополе – Бяла слатина
6:00, 8:00, 9:00, 12:30, 17:30 5:30, 7:15, 11:25, 13:30, 17:35 7:25
Автобус Етрополе – Враца Автобус Етрополе – Голям Извор Автобус Етрополе – Джурово
8:00, 13:20 5:00, 18:00 5:00, 6:50, 7:25, 14:00, 18:00
Автобус Етрополе – Козлодуй Автобус Етрополе – Лопян Автобус Етрополе – Луковит
7:25 5:30, 7:15, 11:25, 13:30, 17:35 6:50, 7:25, 14:00
Автобус Етрополе – Мездра Автобус Етрополе – Оселна Автобус Етрополе – Плевен
8:00, 13:20 5:00, 18:00 6:50
Автобус Етрополе – Рибарица Автобус Етрополе – Червен Бряг Автобус Етрополе – Ябланица
5:30, 7:40, 13:35, 17:10, 17:40 7:25, 14:00 6:50, 7:25, 14:00
Автобус Етрополе – Язовира Автобус Етрополе – Ямна
7:30, 16:30 5:30, 7:40, 13:35, 17:40

 

Ако пътувате през празнични и почивни дни от Етрополе е най добре е да направите запитване за актуална информация на 0720 62300 (АВТОГАРА ЕТРОПОЛЕ). Etropole.NET не носи отговорност при неправилно посочено или променено автобусно разписание.

 

Разписание : СофияЕтрополе заминава от АВТОГАРА ПОДУЕНЕ
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    9:25 12:00 13:00 16:00 17:00 19:30
  • Вторник
    9:25 12:00 13:00 16:00 17:00 19:30
  • Сряда
    9:25 12:00 13:00 16:00 17:00 19:30
  • Четвъртък
    9:25 12:00 13:00 16:00 17:00 19:30
  • Петък
    9:25 12:00 13:00 15:00 16:00 17:00 18:15 19:30
  • Събота
    9:25 12:00 13:00 16:00 17:00 19:30
  • Неделя
    12:00 13:00 16:00 17:00 18:15 19:30
  • Празнични дни
    12:00 13:00 16:00 17:00 19:30

Ако пътувате през празнични и почивни дни от София към Етрополе най добре е да направите запитване за актуална информация на 02 847 4262 (АВТОГАРА ПОДУЕНЕ). Etropole.NET не носи отговорност при неправилно посочено или променено автобусно разписание.

 

Информация :

  • balkanec.bg
  • planinite.info
  • bgrazpisanie.com